سفارش تبلیغ
صبا

$ چــ ـــــ ــــــالـشـــــ ـــــ $

قهوه تلخ و فرماسونری 1

این تصاویر مریوط به قسمت 9 و 7 مجموعه قهوه تلخ است . 

جالبه که دو نماد فراماسونری حالا از روی غفلت یا آگاهی در این مجموعه دیده شده است .

این تصویر یک لژ فراماسونری است . لژ ها با معماری مثلث و چشم معمولا ایجاد میشوند مثلا تصویر لژ بزرگ بیلدربرگ رو میتونید در اینجا ببیندید که با حالت مثلث و چشم ایجاد شده .

 


و این هم نمایی از ساختمانی که در مجموعه قهوه تلخ، با معیار لژهای ماسونی به نمایش در آمده :

 

----------------------

و اما بررسی نشان دادن نظام درجه 3 ماسونی در سریال قهوه تلخ :

به این نکته توجه کنید :

"بر اساس کتاب "مبانی فراماسونری" نوشت هارون یحیی، در صورتی که دست زیر کت با زاویه صفر قرار بگیرد نشان میدهد شخص مورد نظر دارای نشان درجه 3 ماسونی میباشد."این توضیح رو یکی از مدیران سایت وعده صادق در رابطه با سوالی که من پرسیده بودم، دادند . حالا به تصاویر توجه کنید :

کارل ماکس، موسس مکتب مارکسیست در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

 

 

استالین، در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

 

 

و در سریال قهوه تلخ، سیامک انصاری در حال نشان دادن  نظام درجه ی 3 ماسونی:

 

.

شما چی فکر میکنید ؟ آیا همه این ها تصادفیه ؟

ضمیمه 1389/07/19)

این یکی از نظرات کابرران گرامی هست که قابل تامله .البته نظر رو به صورت خصوصی فرستادن :

"یکشنبه 18 مهر1389 ساعت: 0:55 توسط:مهدی
سلام
از چند سال پیش من در مورد مهران مدیری تردید داشتم ولی با این مطلب شما کم کم شکم داره به یقین تبدیل میشه
اولین بار که در مورد فراماسون بودنش شک کردم صحنه ای از شبهای برره بود که در خانه خان بالا برره جشن گرفته بودن به نام جشن بالماسکه (البته در کشورهای غربی مرسوم است ولی در ایران خیر) که شبیه لژ های ماسونی مهمانان از ماسک روی صورت استفاده کرده بودند البته این تنها مورد نیست در یکی دیگر از سریالهاش در قسمتهای اول سریال با نام "خدا" یا "بسم الله" شروع نمی شد که بعد از چند قسمت عبارت "هو الطیف" را استفاده کردند که این هم احتمالا با تذکر ناظران پخش بوده اگر به سخنرانی های آقای رائفی پور گوش کرده باشید می دانید منظورم چیست فراماسونها و شیطان پرستها از این کلمه به شدت متنفرند و هیچ کلمه ای حتی دیگر نام های خداوند تاثیر "بسم الله" را ندارد
و در یک مورد دیگر که حتمی تر و واضح تر است در صحنه ای دیگر از این سریال شبهای برره فرهنگ مهدویت و انتظار را در لفافه به سخره گرفت اجازه بدین کمی توضیح بدم شما که شیعه هستید بعد از شنیدن این جمله به چه چیزی فکر خواهید کرد:
"او خواهد آمد."
احتمالا به آن کسی که بیش از 1000 سال منتظرش هستید.
خوب در یک همچین صحنه ای یکی از نقش ها (الان یادم نیست) پیچ رادیو را باز می کند گوینده رادیو با صدای بلند این جمله را بیان می کند و بعد از چند نفر در مورد انتظار سؤال می کند.
البته اینها احتمال است و امیدوارم که من اشتباه کرده باشم.
یا علی
"

--------------------

مطلب مرتبط در سایت ظهور 12 : 

دستان پنهان مردان جابولون (توضیح نظام درجه 3 ماسونی ) 

 

(ضمیمه 1389/08/03)

این نظر رو یکی از خوانندگان گرامی به نام مهدی در این پست نوشتند. البته من نمیدونم این مهدی با اون مهدی بالایی یکی هست یا نه .نظر ایشون درباره یک حادثه ی قدیمی و واژه "برره" است . این واژه در آیه 16 سوره عبس آمده. من این واژه رو از جهت عدد های ماسونی و تعداد کلمات و خیلی چیزای دیگه بررسی کردم اما به نتیجه ای نرسیدم شما هم اون رو بررسی کنید ببینید  چیزی دستگیرتون میشه .

 

"دوشنبه 3 آبان1389 ساعت: 1:8 توسط:مهدی
سلام
اگر یادتان باشد چال اسکندرون مکانی بود که اسکندر روزی از روزها از روستای برره رد شده و جای پایش در اون چال مانده و از آن به بعد اون چاله به مکان دیدنی اون روستا تبدیل شده
یک لحظه صبر کنید این ماجرا را قبلا نشنیده اید؟

ماجرای اصلی این است:
روزی از روزها که امام رضا (ع) که از مدینه به طرف مرو در حرکت بوده اند در نزدیکی نیشابور برای ادای نماز توقف می کنند و چون خواستند با خاک تیمم کنند آبی جاری پدید آمد و جای پای حضرت (ع) در گل می ماند و از آن موقع به بعد آنجا به مکانی زیارتی و دیدنی تبدیل می شود.

آیا منظور از چال اسکندرون که خیلی تمسخر آمیز مطرح شد همان قدمگاه امام رضا (ع) خودمان نیست؟
برره چیست؟
به معنای "نیکوکار" یک بار در قرآن در آیه 16 سوره عبس آمده
این که اسم سریال از این آیه گرفته شده باشد تعجبی نخواهد داشت چرا که قبل از این سریال این واژه هیچ کاربردی در میان مردم ایران نداشته است و تنها واژه ای عربی است که در قرآن فقط یک بار استفاده شده است.
اینها تنها احتمال است و هرکس ممکن است این نظر را نداشته باشد.
یاعلی"

منبعwww.vavp.blogfa.com
وباتشکر فراوان از آقای مهدی سامنی